Одна з найбільших в світі круїзних компаній припустила своє банкрутство


Одна з найбільших в світі круїзних компаній припустила своє банкрутство

Третій за величиною в світі круїзний оператор Norwegian Cruise Line Holdings Ltd, висловив сумнів з приводу здатності продовжувати свій бізнес у зв’язку з впливом пандемії коронавірусу.

Компанія в числі найбільш постраждалих від коронавірусу, повідомляє Reuters.

COVID-19 завдав і, як очікується, продовжить завдавати істотного впливу на фінансовий стан і операції, що негативно позначається на нашій здатності отримувати прийнятне фінансування”, – сказав представник компанії.

Також у компанії заявили, що у неї немає достатньої ліквідності для виконання своїх зобов’язань протягом наступних 12 місяців.

Круїзна компанія, яка припинила рейси до 30 червня, ще не оголосила дату відновлення роботи. Однак деякі круїзи там планують відновити до 1 серпня.

Станом на 24 квітня кількість попередніх замовлень квитків на частину року була значно меншою, ніж у попередньому році, незважаючи на зниження цін до середніх однозначних цифр. Компанія зі штаб-квартирою в Майамі зіткнулася з колективними позовами.

Позивачі стверджують, що Norwegian Cruise Line робила для ринку і клієнтів хибні заяви про COVID-19 та його вплив на бізнес. У березні генеральний прокурор штату Флорида оголосив про проведення розслідування, пов’язаного з маркетингом норвезького круїзного холдингу під час спалаху коронавірусу. Об’єктом уваги слідчих були твердження, що компанія применшує серйозність і високу ступінь зараження коронавірусу в спробі продати тури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua