Windows 10X спочатку з'явиться на ноутбуках


Windows 10X спочатку з'явиться на ноутбуках

Затримки, пов’язані з кризою в галузі охорони здоров’я в усьому світі, змістили запуск Surface Neo та інших ПК з двома екранами. Пристрої Windows з двома екранами, мабуть, не обговорюються в 2020 році, і Microsoft заявляє, що знайшла новий дім для своєї модульної Windows 10X.

Розробка Windows 10X для традиційних розкладачок і подвійних наразі є пріоритетом. Глава підрозділу Панос Панай пояснює зрушення як спосіб задоволення попиту клієнтів. Microsoft співпрацює з OEM-виробниками, щоб поставляти ноутбуки з Windows 10X, але поки не ясно, коли операційка з’явиться на існуючому і новому обладнанні.

Windows 10X може стати заміною Windows 10S на недорогих одноекранних гаджетах, і Microsoft і надалі орієнтуватиметься на Windows 10 для досвідчених користувачів, геймерів і робочих станцій.

Windows 10X не є заміною Windows, яку ми використовуємо зараз. В ОС можна запускати тільки надійні додатки, а також не можна налаштовувати реєстр або змінювати системні файли.

Модульна ОС запускає Win32, UWP і PWA у власному віртуалізованому контейнері, захищаючи ОС і ваші дані.

Завдяки підтримці одноекранних пристроїв Microsoft нарешті змогла позиціонувати Windows 10X як конкурента Chrome OS, що спершу передбачалося, коли Windows 10 S була випущена. Microsoft не поділилася жодною інформацією про те, коли ми можемо очікувати запуску Windows 10X, але вона могла бути відкладена після початкового випуску в грудні через проблеми в усьому світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua