Tesla має намір стати постачальником електроенергії в Великобританії


Tesla має намір стати постачальником електроенергії в Великобританії

Компанія Tesla подала заявку на отримання ліцензії, що дозволяє здійснювати поставки електроенергії на території Великобританії. Це означає, що в майбутньому технологія акумуляторного зберігання енергії Powerpack може стати доступна в Великобританії, як це вже було зроблено раніше в Австралії.

Крім того, Tesla може запропонувати використання платформи Autobidder, яка дозволить постачальникам енергії, видобутої з відновлюваних джерел, об’єднуватися і вести спільний бізнес.

На даному етапі компанія не розкриває своїх планів щодо будівництва великомасштабної станції Powerpack в країні, але технологія зберігання енергії в літій-іонних акумуляторах може виявитися корисною в цьому регіоні. Наразі близько 40% споживаної в Великобританії електроенергії генерується з відновлюваних джерел, в тому числі сонця і вітру. Технологія Tesla може сприяти згладжуванню розривів у генерації в хмарні і безвітряні дні, зменшуючи рівень забруднення навколишнього середовища і знижуючи витрати споживачів. Tesla вже створила кілька установок Powerpack в Великобританії, але нічого порівнянного за масштабами з австралійською станцією поки побудовано не було.

Tesla також може планувати розгортання нової платформи Autobidder в Великобританії. Платформа об’єднує в собі технології машинного навчання і хмарну платформу компанії для оптимізації ресурсів енергосистем, включаючи акумулятори, які генерують установки і розподільну інфраструктуру.

Представники Tesla поки утримуються від коментарів щодо планів розвитку компанії у Великобританії в разі, якщо вона отримає ліцензію, яка дозволить здійснювати поставки електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua