Мінфін США позичить рекордні $3 трлн


Мінфін США позичить рекордні $3 трлн

Міністерство фінансів США протягом цього кварталу, який триватиме до 30 червня, планує позичити рекордні $2,99 трлн. Гроші підуть на покриття витрат, пов’язаних з пандемією COVID-19. Під час кризи 2008 року квартальні запозичення США в липні-вересні склали $530 млрд. Упродовж усього минулого року США позичили на ринку облігацій $1,28 трлн.

У Мінфіні пояснили, що запозичення необхідні для фінансування ініціатив щодо підтримки працівників та бізнесу за допомогою прямих платежів і захисту зарплат, передає AP.

Комітет з відкритих ринків ФРС США залишив процентну ставку за федеральними кредитними коштами незмінною — протягом березня її вже було знижено до 0–0,25% річних.

Економічна криза призвела до стрімкого зниження економічної активності й викликала стрімке скорочення робочих місць. ФРС у березні двічі переглядала скорочення ключових ставок. Крім того, офіційні особи оголосили про 10 окремих програм, спрямованих на забезпечення ліквідності ринку та отримання кредитів підприємствами і споживачами, яких вони потребують. Деякі з цих програм ще не реалізовано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua