Протест під КМДА: Кличко дозволив продавати «каву із собою»


Протест під КМДА: Кличко дозволив продавати «каву із собою»

Представники малого бізнесу, які працюють у сфері мобільного харчування, 4 травня протестували під будівлею Київської міської державної адміністрації, вимагаючи дозволити їм продавати «каву із собою».

Про це з місця події повідомив журналіст hromadske, вказавши, що під будівлею приблизно сотня людей, ситуацію контролюють правоохоронці.

«Зараз тут представники тих підприємств, які працюють у сфері мобільного харчування. Тобто кава в пакетах «на виніс» через віконце», — розповів один з мітингарів Олексій Бусаєв.

Він пояснив, що у рішенні Кабінету Міністрів про карантинні заходи прописали й заборону роботи закладів мобільного харчування, а згодом це виправили, дозволивши працювати. Натомість КМДА вирішила не відновлювати роботу цього сегменту.

«Кабінет Міністрів у себе це змінив, тобто вони сказали, що можна працювати: McDonald’s працює, KFC працює. А КМДА не відкорегувала відповідно до (постанови — ред.) Кабінету міністрів ці пункти», — розповів він.

Водночас підприємець зазначив, що міський голова Києва Віталій Кличко особисто пообіцяв внести корективи, дозволивши бізнесу працювати.

«Коли ми вийшли, вони зрозуміли, що в них є такий пункт, тому вони ухвалили рішення і сказали, що «з задоволенням, ми за те, щоб працював такий бізнес»… Особисто сказав Віталій Кличко», — розповів Олексій Бусаєв.

За його словами, столична влада пообіцяла сьогодні підготувати ці норми, щоб вже завтра, 5 травня, бізнес мобільного харчування міг почати працювати «із собою».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua