Гендиректор Qualcomm прогнозує суттєве падіння продажу смартфонів


Гендиректор Qualcomm прогнозує суттєве падіння продажу смартфонів

Генеральний директор корпорації Qualcomm Стів Молленкопф зробив невтішний прогноз щодо ситуації на ринку смартфонів. Його компанія, що займається виробництвом процесорів для смартфонів, готується до суттєвого падіння продажів цих пристроїв.

За його словами, вже в цьому кварталі продажі смартфонів, що працюють на чіпсетах Snapdragon, впадуть приблизно на 30% в порівнянні з попередніми оцінками. Причина в пандемії коронавірусу та економічній кризі, що спровокував вірус та запроваджений карантин.

Цікаво, що попередній квартал компанія завершила з хорошим результатом. Прибуток на акцію склав 88 центів, а чистий прибуток – 5,2 мільярда доларів. Цей показник вищий, ніж прогнозували у компанії. Аналітики Qualcomm готувались до прибутку на акцію в розмірі 76 центів, а чистого прибутку – 5,02 мільярда доларів.

При цьому на думку гендиректора Qualcomm, розгортання технології 5G може поліпшити ситуацію. Мова йде не лише про показники продажів смартфонів, нові мережі можуть грати ключову роль у розвитку телемедицини та дистанційного навчання.

Молленкопф вважає, що в цьому році буде продано від 175 до 225 млн 5G-смартфонів, що відповідає попереднім прогнозам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua