Скандинавська SAS скоротить 5000 працівників через падіння попиту на перельоти


Скандинавська SAS скоротить 5000 працівників через падіння попиту на перельоти

Скандинавська авіакомпанія SAS оголосила про намір скоротити до 5000 співробітників, щоб перелаштувати свою роботу в умовах скороченого попиту.

Звільнення пройдуть у всіх трьох країнах, в яких базується авіаперевізник. Близько 1900 співробітників планують скоротити в Швеції, 1700 – в Данії, 1300 – в Норвегії.

«Спалах коронавірусу COVID-19 призвів до скорочення більшої частини попиту на авіаподорожі, тим самим порушивши комерційну основу роботи авіакомпаній. Беручи до уваги нинішні обмеження, SAS планує виконувати тільки обмежену кількість рейсів у важливий для економіки підприємства літній сезон», – ідеться в заяві авіаперевізника.

Авіакомпанія очікує, що будуть потрібні роки перед тим, як попит на перельоти повернеться на докризовий рівень.

SAS має намір співпрацювати з профспілками та іншими причетними сторонами, щоб знайти рішення, що дозволяє зменшити кількість втрачених робочих місць.

В даний час авіакомпанія виконує тільки обмежену кількість внутрішніх рейсів у Норвегії і Швеції.

Раніше інший великий авіаперевізник Скандинавії – Norwegian – оголосив про банкрутство дочірніх підприємств в Швеції і Данії. Також авіакомпанія частково відмовилася від послуг інших подібних підприємств. В результаті роботу втратили близько 4700 членів екіпажів Norwegian.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua