Canon пропонує використовувати її камери в якості веб-камери для проведення відеоконференцій (відео)


Canon пропонує використовувати її камери в якості веб-камери для проведення відеоконференцій (відео)

В умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 багато людей змушені працювати вдома і спілкуватися з колегами за допомогою відео конференцій. При цьому виявилося, що вбудовані в ноутбук веб-камери не завжди забезпечують хорошу якість зйомки, а власники настільних комп’ютерів і зовсім позбавлені можливості вести трансляцію.

Частково усунути ці проблеми пропонує компанія Canon. Як мінімум, для власників її останніх дзеркальних, бездзеркальних і компактних камер PowerShot. Тепер такі пристрої можна використовувати замість веб-камери для захоплення зображення, що дозволить істотно поліпшити якість відео.

Так, компанія Canon підготувала бета-версію програми EOS Webcam Utility для операційної системи Windows 10, яка дозволяє підключити до комп’ютера або ноутбука камеру цього виробника і використовувати її в якості веб-камери. Підключення здійснюється через інтерфейс USB.

Таке рішення має працювати спільно з більшістю популярних додатків для проведення відеоконференцій, включаючи Zoom, Microsoft Teams, BlueJeans та інші сервіси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua