0 800 307 555
0 800 307 555

Коли держава платитиме бізнесу відсотки по діючих кредитах


Коли держава платитиме бізнесу відсотки по діючих кредитах

Уряд ще більше розширив можливості рефінансування діючих кредитів бізнесу за умови збереження робочих місць та зарплат найманим працівникам. Відповідні зміни ухвалено в програму «Доступні кредити 5-7-9%» на засіданні Кабінету Міністрів України 29 квітня за ініціативи Мінекономіки та Мінфіну.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки

«Ми продовжуємо адаптувати нашу основну програму підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» під реалії та запити підприємців. Ми вирішили, що держава допоможе підприємцям зберігати не лише свою справу як таку, а й персонал, який задіяний в її реалізації, адже в більшості випадків діяльність мікро- та малого бізнесу забезпечується саме людьми та їхнім вкладом в цю справу. Ми допоможемо втримати не лише робочі місця, а й гідний рівень оплати праці», – коментує нове рішення Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Компенсація ставки по діючим кредитам до 0% буде доступна за умови збереження не менше 60% фонду оплату праці та 80% чисельності персоналу порівняно із станом підприємства на 1 березня 2020 р.

Ця умова має зберігатись протягом всього строку отримання саме цієї державної підтримки. Крім того, можна буде рефінансувати більший обсяг кредиту, також підвищено ліміт обороту на групу пов’язаних компаній до 10 млн. євро. Тож більша кількість підприємців зможе податись на цю програму.

Позики на рефінансування надаються за умови відсутності у підприємства проблемної заборгованості за отриманими ним кредитами в банках України станом на 1 березня 2020.

Довідка Finance.ua:

  • Програма «Доступні кредити 5-7-9%» була розпочата в лютому 2020 року з метою стимулювання розвитку підприємництва в Україні шляхом здешевлення інвестицій. Мікро- та малий бізнес може отримати до 3 млн грн. позики під 5, 7 або 9% ставку для різноманітних цілей розвитку своєї справи.

Антикризова інструкція від Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua