Міжбанк: ринок залишиться залежним від великих гравців


Міжбанк: ринок залишиться залежним від великих гравців

Четвер на валютному ринку пройде досить активно в першій половині дня і активність клієнтів після обіду буде швидко затухати.

Основна причина – кінець місяця і майбутні триденні вихідні. Клієнти будуть дуже активно закривати свої угоди, пов’язані із завершенням звітного періоду. Тому в першій половині дня вони зроблять основну частину операцій і особливого часу торгуватися за курсом ні у продавців, ні у покупців не буде. Після 14:00 бізнес і самі банки вже будуть тільки “рихтувати” свої операції з валютою на звітну дату. Банкам треба виходити на фінансовий результат з торгівлі валютою за місяць з урахуванням нормативів з власної валютної позиції і після 15 години – їхні угоди з власною валютою вже будуть основними на міжбанку.

Частково на поведінку міжбанку вплине і продовження періоду виплат відшкодувань ПДВ експортерам, але враховуючи, що основна частина таких ресурсів приходить від Держказначейства лише до вечора – особливо зіграти сьогоднішні суми відшкодувань вже не зможуть, а ось вчорашні надходження гривні вже зіграють.

За нашими розрахунками коридор по долару 30 квітня на міжбанку буде перебувати в межах 26,90-27,20 гривень при проведенні операцій на суму до $170-210 млн при здійсненні до 480 угод.

Ринок залишиться залежним від ситуативних завдань великих гравців перед завершенням місяця, а також можливих інтервенцій НБУ.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,93 / 26,96
євро – 29,25 / 29,27
російський рубль – 0,3668 / 0,3675

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua