Microsoft в III фінкварталі збільшила чистий прибуток на 22%


Microsoft в III фінкварталі збільшила чистий прибуток на 22%

Американська Microsoft Corp. (SPB: MSFT) збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2020 фінансового року на 22%, виручку – на 15%, при цьому обидва показники перевершили очікування експертів.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток в січні-березні склав $10,752 млрд, або $1,40 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $8,809 млрд, або $1,14 на акцію, отриманими за аналогічний період минулого року.

Виручка досягла $35,021 млрд євро проти $30,571 млрд роком раніше.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток на рівні $1,27 на акцію при виручці в $33,76 млрд.

“У третьому фінкварталі COVID-19 надав мінімальний вплив на загальну виручку компанії”, – йдеться в повідомленні Microsoft. При цьому компанія визнала, що деякі транзакції разом з рекламою в LinkedIn і Bing сповільнилися до кінця кварталу.

Виручка підрозділу Intelligent Cloud (“розумна хмара”), до якого входить хмарний сервіс Azure і бізнес з випуску програмного забезпечення для серверів, в третьому фінкварталі злетіла на 27% і досягла $12,281 млрд.

Підрозділ Productivity and Business Processes, який, зокрема, розробляє пакет додатків Office, збільшив виручку на 15% – до $11,743 млрд. Продажі продуктів і сервісів для корпоративних клієнтів зросли на 13%, для приватних користувачів – на 15%. Виручка LinkedIn злетіла на 21%.

Виручка бізнесу More Personal Computing (включає операційну систему Windows, ігрові приставки Xbox і пристрої Surface) підвищилася на 3% і склала $10,997 млрд. У тому числі доходи від продажу Surface зросли на 1%, ігор та консолей – на 2%.

Microsoft за минулий квартал повернула акціонерам $9,9 млрд у вигляді дивідендних виплат і викупу своїх акцій, що на 33% перевищує суму за той же період минулого року.

Компанія очікує, що в четвертому фінкварталі виручка буде в діапазоні $35,85-36,8 млрд. Середній прогноз аналітиків становить $36,52 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua