Чистий прибуток Samsung в І кварталі знизився до $4 млрд


Чистий прибуток Samsung в І кварталі знизився до $4 млрд

Компанія Samsung відзвітувала про результати фінансово-господарської діяльності за підсумками першого кварталу 2020 року. В цілому, за підсумками першого кварталу 2020 року компанія Samsung отримала чистий прибуток, що знизився на 3% в порівнянні з першим кварталом 2019 року і склав $4 млрд. У першому кварталі цього року капітальні витрати компанії склали $5,99 млрд.

Як зазначає Samsung, продажі смартфонів і панелей дисплеїв впали через слабкий попит і триваючий вплив на глобальний бізнес ситуації з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Виручка Samsung від продажу мобільних пристроїв в першому кварталі 2020 року склала $21,34 млрд, а операційний прибуток – $2,18 млрд.

Виручка від виробництва напівпровідникової продукції склала $14,48 млрд, а операційний прибуток – $3,27 млрд.

Читайте також: Samsung купив патент на планшет з вбудованою підставкою

Підрозділ з виробництва дисплеїв для ноутбуків, смартфонів, моніторів і телевізорів отримав дохід у сумі $5,41 млрд і операційний збиток у розмірі $0,24 млрд.

Продажі побутової техніки принесли компанії $8,5 млрд виручки і $0,37 млрд операційного прибутку. При цьому фіксувалося зниження продажів телевізорів через падіння попиту і посилення конкуренції з боку китайських брендів. Але врятувати ситуацію дозволили продажі преміальної побутової техніки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua