У Європі з'явиться туристичний "COVID-паспорт"


У Європі з'явиться туристичний "COVID-паспорт"

Європейський туризм вже серйозно постраждав через коронавірус. І тепер міністри туризму країн ЄС погодилися розробити єдиний документ з умовною назвою “COVID-паспорт”, який у всіх країнах ЄС буде грати роль сертифіката безпеки в галузі.

Про це розповів міністр туризму Хорватії, яка головує в ЄС, Гарі Капеллі.

“Ми зробили кілька висновків, зокрема, щодо організації спільного європейського підходу для виходу з кризи. Це буде включати створення спільних протоколів і заходів у сфері здоров’я і безпеки. Міністри погодилися, що повинен бути створений загальний документ з умовною назвою “COVID-паспорт”, який буде дійсний у всьому Євросоюзі”, – заявив Капеллі за підсумками віртуальної конференції глав туристичних відомств країн Євросоюзу.

За його словами, міністри і Єврокомісія погодили спільну позицію про те, що короткостроковий Фонд відновлення, який буде створюватися під егідою ЄК та за участю країн-членів, буде включати витрати на відновлення туристичної галузі в обсязі 20-25%. Такий же відсоток туристична галузь повинна отримати в Багаторічній фінансовій перспективі ЄС на 2021-2027 роки.

“Саме туризм повинен зіграти дуже важливу роль у відродженні економіки всіх наших країн. Ми завжди вважали, що він займає надто багато місця в економіці Хорватії, але сьогодні почули про таку ж ситуацію в інших країнах, таких як Італія, Іспанія, Португалія, Греція. Наприклад, в Італії на туризм припадає 12-13% ВНП і близько 15% всієї робочої сили. Тому цей напрямок є важливим для всіх”, – сказав Капеллі.

Антикризова інструкція від Finance.ua 🧐

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua