Продажі нових автомобілів у 2020 році значно впадуть, - аналітики


Продажі нових автомобілів у 2020 році значно впадуть, - аналітики

У 2020 році обсяг продажів нових автомобілів по всьому світу впаде на 14% в порівнянні з показником 2019-го, припустили дослідники з компанії Canalys. Якщо в минулому році кількість проданих авто склала 81,6 млн одиниць, то в цьому очікується 69,8 млн од.

Вони констатували, що глобальна автомобільна промисловість постраждала через порушення в ланцюжку поставок, коли в Китаї з’явився коронавірус. Це призвело до того, що припинилося виробництво ключових компонентів.

COVID-19 був оголошений пандемією в середині березня. Це спричинило різні обмеження. Зупинилося виробництво, поширення і споживчий попит. Крім того, значно скоротилося використання автомобілів.

Навіть з урахуванням того, що можна купити новий автомобіль через інтернет, мало хто погоджувався зробити це без безпосереднього перегляду і проходження тест-драйву.

“У першому кварталі 2020 року на всіх основних ринках спостерігалося зниження продажів двозначними темпами”, – констатував головний аналітик автомобільного сектора Canalys Кріс Джонс. Відзначивши при цьому, що “другий квартал буде ще гіршим”, оскільки обмеження триватимуть деякий час. Тому в Canalys припустили, що продажі не перевищать показника 2017 року в найближчі роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua