Чого чекати від курсу цього тижня?


Чого чекати від курсу цього тижня?

За минулий тиждень курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився незначно і різноспрямовано.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, знизився з 27,20 грн до 27,14 грн (-0,2%).

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрдилінг», за цей же час зросли з 27,06/27,09 до 27,12/27,14 (+0,2%).

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень змінилися з 27,03/27,40 до 27,06/27,40 (+0,1% / —).

При цьому спред між середні продажем і середньою купівлею скоротився з 1,4% до 1,2% за рахунок зростання курсу купівлі і незмінного курсу продажу.

В очікуванні укладення нової угоди з МВФ курс долара практично завмер на позначках трохи вище 27 грн, зазначає Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

“Різноспрямовані й незначні коливання поблизу цього рівня свідчать про те, що курс знайшов свою тимчасову рівновагу на поточних позначках, і значно зрушити його в той чи інший бік може лише поява нової негативної або позитивної інформації. Цього тижня варто очікувати незначного зростання курсу долара до гривні”, – прогнозує він.

За словами експерта, долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 27,2 грн, а готівковий долар в банках – 27,1/27,4 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua