0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям, які звільнилися з роботи за власним бажанням, виплачуватимуть допомогу


Українцям, які звільнилися з роботи за власним бажанням, виплачуватимуть допомогу

Державна служба зайнятості пом’якшила умови отримання матеріальної допомоги по безробіттю тим українцям, які звільнилися за власним бажанням.

Про це повідомляють у Державному центрі зайнятості.

“Соціальна підтримка безробітних посилюється. Так, громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного. Тобто, на період карантину правило про відкладення виплати допомоги по безробіттю для звільнених за власним бажанням застосовуватися не буде”, – ідеться в повідомленні.

Як це буде діяти на період карантину:

  • для осіб, які звільнилися з роботи за власним бажанням, не будуть застосовуватися вимоги щодо відкладення виплати допомоги по безробіттю строком до 90 днів;
  • загальна тривалість виплат допомоги по безробіттю для таких осіб не може перевищувати 270 календарних днів;
  • якщо людина звільнилася з попереднього місця роботи за власним бажанням саме в період карантину і вже зареєструвалася в службі зайнятості, не потрібно подавати жодних додаткових документів. Нарахування допомоги відбудеться автоматично.

Довідка Finance.ua:

  • Кабмін встановив розмір допомоги з часткового безробіття на період карантину. Розмір допомоги складе дві третини окладу, але не більше мінімальної зарплати.
  • ФОПам та малозабезпеченим сім’ям виплатять допомогу.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 👛

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua