2052
Маск запустив у космос ще 60 інтернет-супутників Starlink
— Технології&Авто
Ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX вивела на орбіту ще 60 інтернет-супутників Starlink.
Старт двоступеневої & #8203;ракети Falcon 9 компанії SpaceX був здійснений з космодрому NASA на мисі Канаверал в штаті Флорида о 22:30 за київським часом.
Це вже сьоме виведення на орбіту групи інтернет-супутників, починаючи з травня 2019 року, в рамках проекту Starlink.
З урахуванням нинішніх супутників орбітальне угруповання SpaceX складає вже 420 космічних апаратів системи Starlink.
Перший багаторазовий ступінь ракети-носія SpaceX, яка успішно вивела в космос цю партію супутників, раніше використовувався в першому польоті корабля Crew Dragon до МКС, запуску місії RADARSAT Constellation і четвертому запуску Starlink, здійснив керовану посадку на плавучу платформу Of Course I Still Love You, яка розташована в Атлантичному океані на відстані в 630 км від місця старту ракети.
Обтічник ракети, який теж повернувся на землю, також раніше використовувався при запуску місії AMOS-17 в серпні 2019 року.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Як оформити індивідуальні номерні знаки з графічним елементом
Коли страхова компанія може висунути регресну вимогу
Кількість абонентів 5G у світі досягне 6,4 млрд у 2031 році
З 2026 року стартує новий швидкісний залізничний маршрут у Європі
Який штучний інтелект найнадійніший
Subaru анонсувала нові спортивні авто
