Міжбанк: ринок знову почав нервувати


Міжбанк: ринок знову почав нервувати

Середа багато в чому повторить сценарій попереднього дня, але з деякими своїми нюансами. Головними гравцями на торгах залишаться все ті ж місцеві великі компанії, нерезиденти і НБУ. Але додатково до звичайного розкладу на ринку, коли він залежить від ситуативних завдань великих учасників торгів – сьогодні політичний фактор зіграє свою роль у формуванні тренду і взагалі дуже сильно впливатиме на ринок.

Річ у тім, що після прийняття бюджету з дефіцитом в 298 млрд гривень і закладеним в нього фінансуванням від МВФ – дуже непогано було б розуміти, коли і в яких обсягах воно буде. А ось тут заковика – якщо закон про землю змогли розблокувати, то по “антиколомойському” закону – політичне шоу триває. І хоча попередньо говорили про 15 квітня, як святий день другого слухання цього закону – поки це все зависло в повітрі. А без цього – питання про отримання траншу, необхідного для фінансування дірок в бюджеті, теж подвисло.

Валютний ринок теж не розуміє, як все піде далі, і знову почав нервувати. Якщо додати до цього періодичні скупки валюти все тим же банком з англійським корінням і спекулятивні розгойдування міжбанку в цей момент – ось ми і отримуємо зараз ту картину, яку знову не можна назвати стабільністю.

Сьогодні спекулянти продовжать працювати на міжбанку як «в дві сторони», так і намагатися розгойдати ринок, користуючись ситуацією. Причому як у бік підвищення, так і зниження котирувань протягом дня.

За прогнозом Finance.ua, обсяги операцій на торгах в середу складуть до $270-330 млн при укладанні до 480-640 угод з коридором по долару в межах 27,15-27,45 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 27,20 / 27,24
євро – 29,81 / 29,85
російський рубль – 0,3730 / 0,3737

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua