Африканські нафтовиробники приєдналися до угоди про скорочення видобутку нафти


Африканські нафтовиробники приєдналися до угоди про скорочення видобутку нафти

Члени Африканської організації виробників нафти (APPO) зобов’язалися приєднатися до угоди країн ОПЕК і не-ОПЕК щодо скорочення видобутку нафти.

Про це повідомляють в ОПЕК.

“Країни-члени APPO, які не брали участі в угоді ОПЕК +, також зобов’язалися зробити свій внесок у глобальні зусилля по стабілізації ринку нафти і скорегувати свій добовий видобуток”, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, більшість країн ОПЕК та Росія досягли принципових домовленостей про умови скорочення видобутку нафти, у травні-червні 2020 року видобуток скоротять на 10 млн барелів на добу.

Пізніше Bloomberg написав, що всі домовленості будуть діяти за умови згоди Мексики – міністр енергетики країни не погодилась на такі умовами і покинула відеоконференцію, яка тривала 11 годин.

Згода Мексики було пізніше отримано завдяки посередництву президента США Дональда Трампа. За словами президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, Мексика погодилася скоротити видобуток нафти на 100 тисяч барелів на добу. Вона відмовилася скорочувати обсяги на 400 тис. барелів, пославшись на те, що вона тільки недавно з великими труднощами наростила виробництво нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua