Регулятор у США ліквідував шахрайську схему майнінгу на $18 млн


Регулятор у США ліквідував шахрайську схему майнінгу на $18 млн

Рада з цінних паперів Техасу надзвичайним наказом припинила діяльність майнінгової компанії Ultra BTC Mining LLC. Фірма залучила $18 млн інвестицій, обіцяючи подвоїти їх за рік.

Згідно з пресрелізом, Ultra Mining пропонувала інвестувати в обчислювальні потужності для майнінгу і обіцяла інвесторам «приголомшливий дохід». Фірма стверджувала, що на вкладені $10 000 приріст складе близько $10 500, а на $50 000 — вже $52 000.

Ultra Mining також виплачувала комісійні за залучення нових інвесторів у розмірі 5% від їхнього вкладу. Ті, хто рекламував інвестиції в компанію на YouTube, могли розраховувати на 30% від депозитів, внесених новими інвесторами.

Фірма також рекламувала свої благодійні пожертви на боротьбу з пандемією коронавірусу. Ultra Mining заявила, що перерахувала $100 000 в ЮНІСЕФ на закупівлю медичного обладнання, проте жодного підтвердження не надала.

Компанія не зареєструвалася для продажу цінних паперів в Техасі і не розкривала інформацію про фінансові результати майнінгових операцій, зазначив регулятор. Ultra Mining має 31 день, щоб оскаржити наказ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua