Посол ЄС: "Антиколомойський закон" - лакмусовий папірець для України


Посол ЄС: "Антиколомойський закон" - лакмусовий папірець для України

Завершення прийняття законодавства щодо врегулювання банківського сектора є лакмусовим папірцем для України в багатьох сенсах.

Про це в інтерв’ю розповів посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

“В серці цього є одне питання. Якщо я не помиляюся, $15 млрд з грошей українських платників податків було направлено в останні роки на врегулювання банківського сектору, для латання дірок в банківському секторі. Хочеться бути впевненим, що ця ситуація не виникне більше ніколи, і буде прийнятий закон про врегулювання банківського сектору”, – сказав Маасікас.

“Але також хтось може запитати, якщо таку кількість грошей платників податків було направлено в банківський сектор, чи не хоче уряд, Центральний банк вимагати повернення цих зниклих в банках грошей, дипломатично висловлюючись”, – додав він.

Маасікас також зазначив, що від прийняття цього закону залежить передача 500 млн євро для державного бюджету України відповідно до програми макрофінансової допомоги у вигляді позики під низькі відсотки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua