ФРС оголосила про програму допомоги економіці США на 2,3 трлн доларів


ФРС оголосила про програму допомоги економіці США на 2,3 трлн доларів

Федеральна резервна система США оголосила про масштабну програму з надання кредитів на суму до 2,3 трлн доларів для підтримки економіки.

Про це йдеться в заяві Федрезерву.

Зокрема, програма передбачає видачу через банки чотирирічних кредитів компаніям, на яких зайнято до 10 тис. осіб, або з доходами менше 2,5 млрд доларів. Основні і процентні платежі будуть відкладені на один рік. Крім того, ФРС буде напряму купувати облігації штатів та міст, щоб допомогти їм боротися з кризою.

Як наголошується в повідомленні, фінансування допоможе домогосподарствам і роботодавцям всіх розмірів і зміцнить здатність штатів і місцевих органів влади надавати критично важливі послуги під час пандемії коронавірусу.

Глава ФРС Джером Пауелл заявив, що першочерговим завданням країни має бути “розв’язання кризи в галузі суспільної охорони здоров’я, надання допомоги хворим і обмеження подальшого поширення вірусу”.

За його словами, роль ФРС полягає в тому, щоб забезпечити якомога більше стабільності у період обмеженої економічної активності, а також забезпечити якомога більш енергійне відновлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua