Міжбанк: можливі нові ралі


Міжбанк: можливі нові ралі

Ця середа пройде досить динамічно на валютному ринку. Причому як за рахунок суто українських факторів, так і міжнародних.

Головними з внутрішніх мотиваторів для учасників торгів будуть три:

1) Чи продовжаться розпродажі валюти з боку держструктур, що створює істотне перевищення пропозиції над попитом і дозволяє Нацбанку викуповувати надлишок долара в резерви і при цьому поступово знижує котирування міжбанку;

2) наскільки активними будуть аграрії та металурги з розпродажу своєї валютної виручки;

3) Як масово скуповуватимуть валюту “дочки” іноземних компаній, що виводять дивіденди і чи стануть нерезиденти – власники наших ОВДП продовжувати з них поступово виходити і виводити в доларі і євро свої ресурси.

Поки нерезиденти і “дочки” своїми операціями з купівлі валюти потонули в обсязі її пропозиції з боку місцевих гравців і своїми діями сильно курс не збільшили.

Із зовнішніх – безсумнівно, майбутнє засідання країн ОПЕК+, яке має пройти завтра і бути присвячене поведінці цих всіх найбільших гравців на ринку нафти. Пристрасті там бурхливі, ніхто не хоче поступатися, і грізних заяв тазвинувачень з усіх боків звучить багато. Це одразу ж позначається на цінах на нафту і опосередковано – впливає на всі ринки, в тому числі і валютний. Для України найбільш важливою є реакція пари євро / долар, бо це впливає на курс євро щодо гривні. І тут якраз можливі нові ралі, що одразу ж буде міняти курс євро щодо гривні.

За нашими розрахунками, обсяги операцій на торгах в середу складуть близько $250-330 млн при укладенні до 490-610 угод. Головну роль сьогодні у формуванні тренду по курсу як і раніше буде відігравати Нацбанк з його цінниками при інтервенціях. На готівковому ринку настала хитка стабілізація і якщо наші політики не додадуть активних приводів для інформаційного розхитування курсу і нагнітання пристрастей серед громадян – власники обмінок і спекулянти на міжбанку сьогодні будуть працювати тільки у форматі “з обороту” і “в дві сторони”.

Певне промацування можливостей зростання котирувань звичайно ж відбудеться, але воно може швидко впертися в небажання покупців переплачувати.

За нашим прогнозом, коридор по долару в середу, 8 квітня буде перебувати в межах 27,05-27,25 гривень.

Курс долара на міжбанку – графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США – 27,03 / 27,08
Євро – 29,49 / 29,54
Російський рубль – 0,3579 / 0,3588

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua