У Південній Кореї хочуть використовувати електронні браслети для карантину


У Південній Кореї хочуть використовувати електронні браслети для карантину

Уряд Південної Кореї розглядає можливість використання електронних браслетів для забезпечення карантинних заходів у спробі стримати поширення COVID-19.

Це один з безлічі варіантів, які розглядаються для моніторингу тих, хто перебуває на карантині, сказав Юн Техо, генеральний директор з політики громадської охорони здоров’я в Міністерстві охорони здоров’я і соціального забезпечення. “Більшість з тих, хто перебуває на карантині, добре виконують протоколи, але були деякі порушення. Після подальших обговорень ми придумаємо найбільш ефективний захід”, – додав Юн.

Він додав, що уряд усвідомлює сильні негативні конотації, пов’язані з використанням браслетів. Станом на 18:00 понеділка уряд Південної Кореї закликав 46 566 осіб пройти обов’язковий карантин, причому 36 424 з них були нещодавно прибули з-за кордону.

Південна Корея наразі зобов’язує всіх, хто прибув з-за кордону, бути в ізоляції протягом 2 тижнів. На сьогоднішній день було встановлено, що 75 осіб порушили карантин, і шість з них були затримані поліцією за порушення.

Уряд очікує, що число людей в карантині зросте до 80-90 тисяч в найближчі дні. Крім електронних браслетів уряд також розглядає інші заходи примусу, такі як збільшення частоти телефонних дзвінків тим, хто перебуває на карантині, і організація випадкових відвідин, сказав Юн. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Google запустить сервіс попереджень про коронавірус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua