Apple купує компанію Voysis AI для поліпшення роботи Siri


Apple купує компанію Voysis AI для поліпшення роботи Siri

Apple була одним з піонерів в сегменті голосових помічників, однак, поки голосові асистенти інших виробників ставали кращими, Siri працював не надто добре. У порівнянні з віртуальними помічниками конкурентів, Google і Amazon, наприклад, Siri — один з менш привабливих, а іноді й менш корисних. Apple знає про цей факт і придбала Voysis, щоб поліпшити його роботу.

Читайте також: Apple випустила 20 млн медичних масок

Voysis відома розробками голосових помічників для додатків і онлайн покупок. Компанія також розробила свою платформу на основі AI-методу під назвою Wavenets — він дозволяє програмі Voice Assistant працювати з дуже маленькою частиною пам’яті після її навчання. За словами співзасновника компанії Пітера Кехілла, розробникам вдалося скоротити свою систему до рівня, коли програмне забезпечення використовує всього 25 Мб. Таким чином, можна легко запустити смартфон без належного підключення до Інтернету.

Хоча Apple й не розкрила причини нової покупки, можна припустити, що компанія буде використовувати Voysis, щоб поліпшити можливості Siri з обробки природної мови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua