Україна завершила опалювальний сезон з рекордними запасами газу


Україна завершила опалювальний сезон з рекордними запасами газу

Станом на 31 березня 2020 року в українських підземних сховищах газу (ПСГ) було 15,9 млрд куб. м природного газу. Про це повідомляє прес-служба “Укртрансгазу”.

Як зазначили в прес-службі, це один з найвищих показників наповненості українських сховищ газу на кінець березня за останні десять років. Так, рік тому, станом на 31 березня 2019 року, в ПСГ України зберігалося 8,8 млрд куб. м.

При цьому, в 2020 році 1,6 млрд куб. м газу знаходиться в режимі “митний склад” (1095 днів без обкладання митними платежами). Послугою “митний склад” зараз активно користуються трейдери як з України, так і з інших європейських країн і США.

Нинішній високий рівень наповнення ПСГ зумовлений низкою факторів: накопичення рекордно високих обсягів природного газу в ПСГ в сезон закачування-2019 – 21,8 млрд куб. м, невисокий рівень відбору газу протягом опалювального сезону 2019/2020 через теплу зиму – 6,06 млрд куб м. Минулого сезону відбору ця цифра дорівнювала 8,5 млрд куб. м., старт сезону закачування почався раніше, ніж торік: цього року – в березні, а минулого – в квітні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua