Російська влада розробила стрес-тести з нафтою по $10 і карантином до жовтня


Російська влада розробила стрес-тести з нафтою по $10 і карантином до жовтня

Уряд Росії підготував два стрес-тести для компаній, які увійшли до списку системоутворюючих. В одному з них сценарій розвитку в умовах пандемії коронавірусу передбачає ізоляцію до кінця червня і ціну нафти в $20 за барель, в іншому – жорсткий карантин до кінця вересня і нафту по $10.

Про це пише РБК з посиланням на документ, в якому вказані обидва сценарії.

Як пише видання, згідно з першим сценарієм, карантинні заходи в Росії посилюються, а економічна діяльність заморожується до кінця червня. Відновлення економічної активності в Китаї прогнозується з II кварталу, в Європі – з третього. Ціна на нафту марки Urals в $20 за барель зберігається протягом року, долар коштує більш ніж 80 руб., інфляція за підсумками року – 4,5%. Умови другого сценарію для стрес-тесту жорсткіші. Він передбачає закриття більшої частини Росії, припинення транспортного сполучення між регіонами, нові спалахи захворювань в Китаї і Південній Кореї.

Ціна нафти – $10 за барель Urals, за долар – понад 89 руб., інфляція – 5,5%. У списку системоутворюючих організацій знаходяться 646 підприємств.

За даними РБК, 2 квітня Мінпромторг надіслав лист керівникам системоутворюючих компаній, в якому попросив їх дати згоду на передачу даних і результатів стрес-тестування владі. Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк, Россельхозбанк, Новікомбанк і Промсвязьбанк повинні зібрати відомості про своїх клієнтів, проаналізувати їх фінансовий стан і передати результати в Мінекономрозвитку і Мінпромторг. Передбачається, що аналогічні листи надіслали на адресу своїх підприємств зі списку системоутворюючих й інші міністерства і відомства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua