Бензин і дизельне пальне подешевшали майже на чверть


Бензин і дизельне пальне подешевшали майже на чверть

Великі роздрібні мережі АЗС з 3 січня по 2 квітня в середньому знизили ціни на бензин і дизпаливо при перерахунку в долари на 23-24% (на 0,26 долара/літр і 0,27 долара/літр), до 0,89 долара/літр і 0,86 долара/літр відповідно.

Про це пише Enkorr з посиланням на Консалтингову групу “А-95”.

Преміальні мережі ОККО і WOG за цей період знизили ціни в доларовому еквіваленті на 21%, група Приват, що працює в економ-сегменті, – на 24%. Ціни на бензини і ДП в мережах Glusco, Amic і KLO опустилися на 23-26%. Максимальне зниження зафіксовано у мережі Sun Oil – 30%. Експерти зазначають, що основне зниження цін відбулося за рахунок девальвації гривні: з початку року вона ослабла стосовно долара на 17% – з 23,68 гривні/долар до 27,75 гривні/долар.

Крім того, під впливом зовнішньої кон’юнктури, починаючи з 20-х чисел березня, роздрібні оператори почали знижувати ціни в гривні: за останній тиждень середня ціна бензинів і ДТ опустилася на 1,75 гривні/літр. Експерти прогнозують подальше зниження цін на бензин і ДТ в роздробі, однак стримуючим фактором залишається падіння роздрібних продажів в умовах карантину в середньому на 30-40%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua