Microsoft запатентував планшет з трьома екранами (фото)


Microsoft запатентував планшет з трьома екранами (фото)

Нещодавній патент Microsoft показав, що компанія розробляє новий продукт Surface.

Патент описує своєрідний пристрій, який нагадує Surface Duo, але з трьома дисплеями на одному шарнірному механізмі.

Це може бути новий продукт, над яким зараз працює команда Microsoft Surface.


Фото: ithome.com

Згідно з патентом, новий пристрій Microsoft має два окремі екрани, з’єднані разом з одним шарнірним механізмом посередині. Це також робить його дуже схожим на Surface Duo і Neo. Крім двох основних дисплеїв, патент також розкриває набагато менший третій дисплей, який виглядає як рядок стану на краю пристрою.

Дивлячись на патент, третій екран був позначений як “логічне управління” і може бути областю для деяких конкретних функцій. Цей екран буде мати обмежені можливості, але може відображати час, повідомлення, показувати підключений пристрій і багато іншого. Microsoft каже, що користувачі також можуть обрати відображення додаткової інформації на меншому екрані. Прикладом цього можуть бути пропущені виклики і показ інших важливих повідомлень, навіть якщо основні дисплеї не активні.


Фото: ithome.com

У патенті було знайдено невеликий опис в документах. У ньому говориться, що традиційні смартфони мають тільки один екран для відображення всієї необхідної інформації і повідомлень для користувачів. Таким чином, Microsoft прагне вирішити цю проблему за допомогою своєї нещодавно запатентованої ідеї пошуку нового способу відображення інформації, викликів або навіть повідомлень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua