Данія компенсує бізнесу збитки через коронавірус


Данія компенсує бізнесу збитки через коронавірус

Данія компенсує бізнесу збитки через коронавірус. Крім того, уряд Данії покриє всі витрати на оренду для компаній, які втратил дохід через пандемію. На здійснення цих заходів з бюджету країни виділять 6,3 мільярда доларів. Про це пише The New York Times.

“Якщо ви зможете допомогти бізнесу подолати кризу і уникнути банкрутства, ваші люди швидше повернуться до нормального життя”, – говорить Карл-Йохан Далгаард, економіст з Копенгагенського університету та голова Датської економічної ради, який консультує політиків.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, в Данії досить високі податки, проте вони допомагають пережити сім’ям труднощі. Так, якщо датчанин, який забезпечував сім’ю з чотирьох осіб, втратить роботу, наступні шість місяців він буде жити на 90% від втраченої зарплати. Зазначається, що американська сім’я в такій ситуації зазвичай живе на 30% початкового доходу.

За аналогічною схемою діють Нідерланди. Там покривають 90% зарплат співробітників компаній, які довели, що втратили мінімум 20% свого доходу. Британський уряд вирішив виплатити 80% зарплат, включаючи гонорари самозайнятих.

Уряди цих країн сподіваються, що таким чином зможуть уникнути масового безробіття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua