Через коронавірус зростання економіки Китаю може припинитись - Світовий банк


Через коронавірус зростання економіки Китаю може припинитись - Світовий банк

Негативні наслідки пандемії коронавірусу можуть призвести до того, що економічне зростання Китаю припиниться. Це, у свою чергу, може стати причиною зубожіння 11 мільйонів людей у Східній Азії.

Про це у понеділок заявили у Світовому банку, передає AFP.

Читайте також: Понад 98% промислових підприємств Китаю відновили нормальний цикл роботи

“Пандемія викликає безпрецедентний глобальний шок, який може збільшити бідність в регіоні”, – підкреслила головний економіст Світового банку по регіонах Східної Азії та Тихого океану Аадітія Маттуо.

За даними Світового банку, навіть за найкращого сценарію у регіоні спостерігатиметься різке падіння темпів зростання, коли темпи росту Китаю уповільняться з 6,1% у 2019 році до 2,3%.

Зазначається, що 2 місяці тому економісти Світового банку прогнозували, що економіка Китаю у цьому році зросте на 5,9%, що було б найгіршим показником з 1990 року.

“Пандемія сильно впливає на економіку регіону, але глибина та тривалість шоку незвично невизначені”, – йдеться у повідомленні.

За більш негативних прогнозів, через падіння економіки 11 млн людей у регіоні можуть опинитися біля межі бідності.

У Світовому банку підкреслили, що 17 країн регіону є ключовими для глобальних ланцюжків та становлять 70 відсотків світової торгівлі, “усі вони постраждали” і зараз мають найвищу у світі кількість випадків COVID-19.

Світовий банк закликав до рішучих дій, зокрема, до заходів щодо зменшення шоку для домогосподарств та вирішення питання втрачених зарплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua