Онлайн кредити фінансових компаній зросли на 148%


Онлайн кредити фінансових компаній зросли на 148%

Фінансові компанії України за 2019 рік видали онлайн кредитів на суму понад 27,5 млрд грн, що на 148,4% або на 16,4 млрд грн. більше, ніж за 2018 рік.

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

Читайте також: У МФО зросте кількість відмов у видачі позик

За його словами, значне збільшення онлайн кредитування в основному викликано зростанням попиту у населення на мікрокредитування. За 2019 рік ними було видано дистанційно 8,8 млн мікрокредитів, що на 107,5% або на 4,54 млн од. більше, ніж за 2018 рік. При цьому середня сума укладеного онлайн кредитного договору збільшилася на 19,2%. Так, у 2018 році вона становила 2,6 тис. грн., а вже у 2019 році — 3,1 тис. грн.

Відносно охоплення населення фінансовими послугами ООН поставила низку завдань, у тому числі забезпечення доступу за розумну ціну для всіх домогосподарств і підприємств до номенклатури фінансових послуг; надійності установ з відповідними системами управління, стандартами роботи, регулюванням; фінансової та інституційної стабільності; альтернативності постачальників фінансових послуг, наголошується в повідомленні.

Подальший розвиток ринку онлайн кредитування, на думку члена Нацкомфінпослуг, залежатиме від антикризових заходів, які повинні включати збільшення обсягів доступного фондування, захист прав кредитора та позичальника, а також спрощення регуляторного середовища.

Рейтинг мікрофінансових організацій України 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua