Китайці заявили про розробку наноматеріалу, що поглинає і дезактивує коронавірус


Китайці заявили про розробку наноматеріалу, що поглинає і дезактивує коронавірус

У Китаї група дослідників стверджує, що розробила новий метод боротьби з коронавірусом, що викликає інфекцію COVID-19. Про це пише International Business Time.

Дослідники кажуть, що знайшли наноматеріал, що може поглинати і дезактивувати вірус з ефективністю 96,5-99,9%.

Звіт Reuters про наноматеріали показав, що китайський дослідний інститут, який розробив наноматеріал, хоче співпрацювати з компаніями, щоб використовувати його у виробництві очищувачів повітря і масок для обличчя.

У доповіді зазначається, що лабораторні тести проводилися в філії Центру з контролю і профілактики захворювань, який є провідним національним інститутом громадської охорони здоров’я США, розташованим в китайській провінції Аньхой.

Наноматеріал може дезактивувати 96,5-99,9% коронавірусів, йдеться в заяві Даляньського інституту хімічної фізики при державному аналітичному центрі Китайської академії наук.

Як зазначається, наноматеріали довели свою ефективність у різних галузях, зокрема й в охороні здоров’я.

Учені не одностайно говорять про визначення наноматеріалів, але погоджуються, що вони частково характеризуються крихітним розміром, виміряним у нанометрах. Нанометр дорівнює одній мільйонній міліметра – приблизно в 100 тисяч разів менше за діаметр людського волосся.

Нанорозмірні частинки існують в природі і можуть бути створені з різних продуктів. Більшість нанорозмірних матеріалів занадто малі, щоб їх можна було побачити неозброєним оком, і навіть з допомогою звичайних лабораторних мікроскопів.

Вебстер, який є частиною команди, що вносить ідеї до Центру з контролю і профілактики захворювань для боротьби зі спалахом COVID-19, запропонував розробити спосіб використання наноматеріалів, які можуть прикріплятися до вірусів SARS-CoV-2, руйнуючи їхню структуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua