Детінізація ринку спирту вже сьогодні приносить бюджету додаткові десятки мільйонів гривень - ДПС


Детінізація ринку спирту вже сьогодні приносить бюджету додаткові десятки мільйонів гривень - ДПС

Державна податкова служба у тісній співпраці з правоохоронними органами та місцевою владою демонструє ефективну боротьбу із тіньовим ринком спирту. У результаті вжитих заходів держбюджет вже сьогодні отримує додаткові десятки мільйонів гривень.

Про це інформує ДПС.

“Державна податкова служба разом з Національною поліцією, податковою міліцією та іншими правоохоронними органами за лічені місяці продемонстрували, що виведення спиртової галузі з тіні не тільки можливе, але й неминуче. Сьогодні, коли галузь реагує на підвищення попиту на антисептики збільшенням обсягів виробництва, завчасно проведені безпрецедентні заходи по боротьбі з нелегальним виробництвом та обігом спирту принесуть додаткові десятки мільйонів гривень до бюджету”, — заявив голова ДПС Сергій Верланов.

У Державній податковій службі зазначили, що, починаючи з кінця 2019 року, спостерігається тенденція до стабільного зростання надходжень від ДП “Укрспирт” до зведеного бюджету. Так, якщо у грудні 2019 року цей показник становив 37,7 млн грн, у січні 2020 року — 41,2 млн грн, у лютому — 43,3 млн грн, то вже за перші 25 днів березня — 127,8 млн гривень.

Також у податковій звернули увагу на те, що іншим результатом системної роботи з детінізації спиртової галузі стало зростання темпів надходження акцизного податку з виробленого в Україні спирту та значне перевиконання індикативів у лютому та, особливо, у березні.

“Станом на 27.03.2020 індикативні показники з акцизного податку зі спирту за І квартал вже перевиконані у 2,4 раза (+40,6 млн гривень). Зокрема надходження до загального фонду державного бюджету становили: у січні — 12,9 млн грн (виконання індикативу — 103,8%), у лютому — 11,6 млн грн, (виконання — 142,2%), у березні (станом на 27.03.2020) — 44,4 млн грн, що у 5,7 раза більше від запланованого показника”, — сказано у повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua