Авіакомпанії США скоротили міжнародні рейси до 95%


Авіакомпанії США скоротили міжнародні рейси до 95%

Авіакомпанії США масово скорочують свої рейси через закриття кордонів у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє AeroTime Hub.

Так, найбільша авіакомпанія світу – American Airlines – також змушена була “приземлити” значну кількість своїх літаків. Зокрема, компанія на 75% скорочує свій міжнародний трафік і на 20% (у квітні) і на 30% (в травні) внутрішній трафік.

Американська компанія United Airlines скоротила свій міжнародний графік польотів на 95%, а внутрішню мережу скоротили на 42%.

“(Американська – ред.) компанія Delta Air Lines зустріла 2020 рік з великими надіями та сподіваннями, оскільки 2019-й був дуже вдалим для неї. Компанія не зазнала впливу ситуації з літаками Boeing 737 MAX, оскільки не замовляла таких літаків. Але спалах коронавірусу змусив авіакомпанію залишати в своїх анагарах досить велику кількість літаків – 268 із загальних 913 у флоті”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що найбільша авіакомпанія Канади скорочує половину персоналу. Скорочення торкнуться 3600 співробітників Air Canada і 1549 – дочірньої компанії Rouge. Таке рішення прийнято через кризу, спричинену COVID-19.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua