"Програми підтримки просто зникнуть": нардеп розповів про кардинальні зміни до держбюджету-2020


"Програми підтримки просто зникнуть": нардеп розповів про кардинальні зміни до держбюджету-2020

Через введення карантину для запобігання активному поширенню нового коронавірусу COVID-19 Кабінет міністрів зараз готує зміни до державного бюджету на 2020 рік.

Як повідомив в прямому ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” заступник голови парламентського комітету з питань бюджету, нардеп від “Слуги народу” Олександр Трухін, пропонують істотно урізати кошти в сфері культури, освіти і науки, спорту та інших галузей.

“Відбуваються кардинальні зміни в бюджеті-2020. Ресурсна частина змінюється на 86,3 млрд грн в плюс. Доходи держбюджету в проекті – мінус 115,9 млрд грн. Видатки на кредитування – 86,3 млрд грн. Фактично можна назвати цей проект прихованим секвестром”, – сказав депутат. Стабілізаційний фонд повинен бути сформований в розмірі 124 млрд грн.

“Він сформується з таких напрямків: планується скорочення фонду регіонального розвитку на 7,5 млрд грн, підтримка АПК – мінус 4 млрд грн, субвенції місцевим бюджетам – мінус 2 млрд грн, субвенція місцевим бюджетам на формування об’єднаних територіальних громад – мінус 2 млрд грн. Озвучені мною програми, по суті, зведені на нуль. Вони зникли з проекту бюджету”, – зазначив Трухін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua