Якщо карантин затягнеться до літа: експерт дав поради бізнесу


Якщо карантин затягнеться до літа: експерт дав поради бізнесу

Режим надзвичайної ситуації з 25 березня діє на всій території України, а карантин продовжили до 24 квітня, хоча спочатку він був оголошений до 3 квітня. Перенесення дати закінчення карантину на більш пізній термін може завдати фатальної шкоди українському бізнесу. Однак експерти вважають, що карантин буде завершено навіть пізніше ніж 24 квітня.

Олександр Соколов, генеральний директор компанії Pro-consulting, що спеціалізується на дослідженні ринків і фінансовій аналітиці, зауважив, що зараз для українських підприємств важливо зрозуміти: після заявленої дати закінчення карантину не відбудеться повернення на круги своя, а Україна перебуває тільки на початку кризи.

“Нідерланди вже продовжили карантин до 1 червня, в Казахстані – до 17 квітня і з більш жорсткими обмеженнями. За ними підуть й інші країни. Тому свою діяльність підприємства плануватимуть саме для карантину, який може тривати до літа. Завдання: продумати, як найкраще організувати роботу персоналу, від доставки людей до місця роботи і до схеми виробництва із задіянням меншої кількості працівників”, – коментує Соколов.

Він також запропонував організаційні заходи, впровадивши які, українські підприємства зможуть мінімізувати негативні наслідки від обмежувальних заходів.

“В цілому для українських компаній прийшов час кризового менеджменту. Потрібно проаналізувати всі бізнес-процеси, визначити сильні і слабкі сторони, від чого підприємство найбільше залежить, і по максимуму підстрахувати їх: оптимізувати запаси сировини, розробити альтернативні ланцюжки поставок, обмежити статті витрат, виробити оптимальні методи поводження з короткостроковими і довгостроковими зобов’язаннями”, – зазначив Соколов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua