3249
Tesla Semi пройшли випробування на зимовому полігоні
— Технології&Авто
Два прототипи електричної вантажівки Tesla Semi були нещодавно помічені під час транспортування через США після проходження випробування на Алясці.
Перший набір зображень було опубліковано в групі Tesla Owners Worldwide на Facebook, в той час як інше зображення з червоною міткою Tesla було опубліковано на сайті Reddit. Стверджується, що на червоній моделі були надіті пластинки Аляски, що означало, що електромобіль, ймовірно, піддавався випробуванням на зимовому випробувальному полігоні Tesla.

Раніше компанія Tesla повідомляла, що Semi буде здатний долати відстань в 804 кілометри в умовах шосе при буксируванні вантажу вагою в 36 287 кг. Проте, плани Ілона Маска на Semi стали більш амбітними останнім часом. Тепер винахідник обіцяє, що електромобіль буде хороший для пробігу в 965 кілометрів.
У січні компанія Tesla повідомила, що незабаром почнуться зимові випробування, щоб перевірити працездатність вантажівки в умовах холодної погоди і низької тяги. Tesla вперше представила Semi ще в 2017 році, обіцяючи почати виробництво в 2019 році. Цього не сталося, і в останньому оновленні компанія заявила, що почне випуск Semi в обмеженій кількості в цьому році. Ще не відомо, чи вплине поточний коронавірус на ці плани, але, безумовно, він може це зробити.
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
Експерти розповіли, як вирішити проблему доріг в Україні
ТОП-5 речей, які потрібно зробити з авто навесні (інфографіка)
Volkswagen скорочує майже 50 000 робочих місць у Німеччині
Найдоступніші електрокари з повним приводом у Європі
Після Audi TT і Audi R8: коли з’явиться новий спорткар компанії
Apple планує поставити до 5 млн MacBook Neo у 2026 році
