Літак-гігант "Мрія" вперше полетів після модернізації


Літак-гігант "Мрія" вперше полетів після модернізації

Найбільший у світі багатофункціональний транспортний літак Ан-225 “Мрія” почав випробування після модернізації.

25 березня 2020 року літак здійснив перший політ після модернізації. Зліт “Мрії” показали у Facebook держпідприємства “Антонов”. Серед нововведень – літак отримав нову систему управління силовою установкою. “Ан – 225 виконує випробувальні польоти після модернізації. Зокрема, було встановлено нову систему управління силовою установкою українського виробництва”, – написали в повідомленні.

За даними Mil.in.ua, крім встановлення нової системи управління силовою установкою, також відомо, що українська компанія ТОВ «ВКФ «Сторк» поставить багатофункціональні індикатори MFD10.SPO.03 в інтересах ДП “Антонов” для встановлення на літаки Ан-124-100 “Руслан” і Ан-225 “Мрія”.

Зазначені багатофункціональні індикатори (дисплеї) будуть встановлені на бортову автоматизовану систему контролю літаків Ан-124-100 “Руслан” і Ан-225 “Мрія”.

Бортова автоматизована система контролю (БАСК) призначена для безперервного контролю технічного стану всіх систем літака і дій екіпажу як в польоті, так і при виконанні різних операцій на землі, що передбачено єдиним регламентом технічного обслуговування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua