Малі АЗС закриються, а бензин подешевшає - Куюн


Малі АЗС закриються, а бензин подешевшає - Куюн

Введення карантину, падіння попиту на пальне, зростання долара – все це вже почало впливати на вартість нафтопродуктів. Чого в цілому варто чекати – розповів директор консалтингової групи А-95 – Сергій Куюн.

Сергій Куюн розповів про те, що по всій території України падає попит на пальне. Зокрема, найбільше падіння зафіксоване на Закарпатті та в Чернівцях.

Також сильно постраждали АЗС в прикордонних районах, адже практично всі пропускні пункти на кордоні закриті на карантин.

За найоптимістичнішими прогнозами падіння попиту на пальне в квітні складе не менше 40-50%. “А це означає, що 25% малих АЗС просто закриються або будуть викуплені великим бізнесом” – зазначає Куюн.

Зміна вартості пального прогнозується до зниження. Але є фактор падіння попиту, що в свою чергу може спричинити зростання цін, адже бізнес з тогівлі пальним буде нести втрати і намагатиметься їх зменшити. Сумарно, все ж деяке зниження може бути.

Довідка Finance.ua:

  • 16 березня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою запроваджено обмеження на автоперевезення.
  • Забороняються регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Виняток – перевезення на легкових автомобілях.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua