Rocket Lab скасувала запуски через коронавірус


Rocket Lab скасувала запуски через коронавірус

Місія, яку каліфорнійська компанія назвала «Не зупиняй мене зараз”, мала стартувати наступного понеділка (30 березня) зі стартового майданчика Rocket Lab в Новій Зеландії.

“Однак підготовку до запуску було припинено після того, як уряд Нової Зеландії 23 березня оголосив про введення карантину по COVID-19 рівня 4, який вимагає закриття більшості підприємств і інструктування людей залишатися вдома”, – повідомили представники Rocket Lab. “Ми дякуємо уряду за цей рішучий, але необхідний крок щодо обмеження поширення COVID-19”, – додали представники компанії. “Ми працюємо з урядом, посадовими особами в сфері охорони здоров’я і нашими клієнтами, щоб визначити, коли операції запуску можуть бути відновлені.

Ракета-носій і наземні системи залишатимуться в стані готовності до запуску, наскільки це дозволяє ситуація”.

Ця 17-метрова ракета-носій може доставляти близько 227 кг на орбіту в кожній місії вартістю приблизно 5 мільйонів доларів. Rocket Lab прагне значно розширити доступ до космосу, дуже часто літаючи на двоступеневій ракеті раз на тиждень, а іноді й частіше. “Не зупиняй мене зараз” пмала доставити кілька невеликих корисних вантажів на навколоземну орбіту, включаючи три невеликі супутники для Національного розвідувального управління США (NRO).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua