0 800 307 555
0 800 307 555

Медики розповіли, як дезінфікувати смартфон


Медики розповіли, як дезінфікувати смартфон

Для знезараження телефону найкраще використовувати звичайне мило і воду. Вся річ в тому, що абразивні засоби можуть пошкодити верхній шар пристрою.

Отже, щоб обробити свій гаджет від мікробів і вірусів, візьміть тканинну серветку, змочіть її водою, нанесіть трохи мильного розчину, а потім протріть телефон. Однак будьте уважні, щоб рідина не потрапила в отвори гаджета, інакше це може його зіпсувати. Після обробки візьміть суху серветку і витріть пристрій.

Така процедура допоможе усунути бактерії і віруси з вашого телефону.

Крім того, компанія Apple радить використовувати для знезараження своїх гаджетів спеціальні антибактеріальні серветки з 70% вмістом ізопропілового спирту.

Треба розуміти, що звичайною горілкою дезінфікувати смартфон не варто. Це безглуздо, оскільки міцність рідини повинна бути не менше, ніж 60%, а в горілці лише 40%.

Крім того, існують спеціальні пристрої, які стерилізують гаджети в домашніх умовах. Це відбувається за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Наприклад, компанія зробила гаджет для дезінфекції смартфонів та інших предметів. Процедура дезінфекції займає 30 секунд і не заважає роботі смартфона. Щоб очистити смартфон, його потрібно покласти в спеціальну сумку, застебнути її і натиснути кнопку увімкнення. Все дуже просто і безпечно.

Постарайтеся поменше використовувати смартфон в громадському транспорті. Після торкань поручнів на руках можуть залишатися патогени, які потім переносяться на смартфон.

Приготуйте розчин для очищення: 60% води і 40% спирту. Цим засобом можна обробити поверхні, а потім витерти сухою тканиною.

Варто пам’ятати, що будь-який з перерахованих вище способів втрачає ефективність в момент, коли ви знову торкаєтеся телефону. Адже в такому випадку на ньому знову з’являться мікроби.

Рекомендується обробляти свій телефон тричі на день – після приходу на робоче місце вранці, перед обідньою перервою і після приходу з роботи додому. Такі маніпуляції дозволять тримати апарат завжди в чистому стані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua