Чого чекати від курсу цього тижня?


Чого чекати від курсу цього тижня?

За минулий тиждень курс долара до гривні значно зріс на всіх сегментах валютного ринку на 3,1-6,3%.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 26,09 грн до 27,74 грн (+6,3%).

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрдилінг», за цей же час зросли з 26,68/26,72 до 28,10/28,16 (+5,3% / + 5,4%).

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень зросли з 26,63/27,54 до 27,51/28,38 (+3,3% / + 3,1%). При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею скоротився з 3,4% до 3,2% за рахунок більш швидкого зростання курсу купівлі в порівнянні з продажем.

Як зазначає Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі, на тлі розгортання світової економічної кризи, динаміка гривні повторює поведінку всіх інших валют країн, що розвиваються, і переважної більшості валют розвинених країн до долара.

“Гривня знижується, незважаючи на інтервенції НБУ з продажу валюти, які за минулий тиждень перевищили $1 млрд на чистій основі. Минулого тижня долар зростав у всі дні, за винятком п’ятниці. У п’ятницю, завдяки інтервенціям Нацбанку долар знизився, і «відбив» усі втрати четверга”, – констатує експерт.

Цього тижня Іосуб очікує зростання курсу долара до гривні.

“Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 28,4 грн, а готівковий долар в банках близько 27,8/28,5 грн”, – прогнозує експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua