💵 Як купити долар на гривню дешевше, аніж в обмінниках


Прихід коронавірусу створив неабиякий ажіотаж на валютному ринку України. Курс купівлі готівкового долара в обмінниках подекуди перевищує 28 грн/$ й на ринку вже відчутна нестача іноземної валюти. Чи зупиниться падіння гривні в найближчі тижні поки незрозуміло, адже ситуація з виявленням та поширення вірусу в країні лишається невизначеною.

В таких умовах все більше людей шукають вигідніші умови для інвестицій у валюту. Найефективнішою альтернативою з 100% державною гарантією повернення інвестиції наразі залишаються валютні ОВДП.

Перевагою валютних держоблігацій є те, що курс купівлі паперів наближений не до готівкового, а до міжбанківського курсу. Це означає, що один долар інвестований в ОВДП обійдеться вам наразі від 20 копійок до 1 гривні дешевше курсу обмінників, а в разі надмірного попиту на валюту і більше ніж 1,5 гривні. Придбати валютні ОВДП можна за гривню, а відсоткові виплати та погашення ви отримуватимете в доларах.

Окрім найвигідніших наразі умов інвестицій у валюту, ОВДП наразі принесуть вам до 3.25% річних. А відсутність податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) робить інвестицію дохіднішою за валютний депозит з аналогічною ставкою. Перевагою ОВДП є також їх ліквідність – ви можете продати папери в будь-який момент, без прив’язки до терміну погашення.

Залишити заявку на купівлю валютних ОВДП у одного з найбільших українських брокерів ICU та отримати бонус +0.2% дохідності можна за посиланням.

Мінімальна ефективна інвестиція у валютні ОВДП – $5 000 або 150 000 грн (перша купівля). Наступні купівлі – від $1000.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про: ICU
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua