Xiaomi відкрила свої 1800 магазинів по всьому Китаю


Xiaomi відкрила свої 1800 магазинів по всьому Китаю

Xiaomi, одна з провідних компаній з виробництва побутової електроніки в Китаї, сьогодні оголосила, що після тимчасового закриття через спалах коронавірусу компанія знову відкриє понад 1800 магазинів Xiaomi по всій країні.

Вона також додала, що буде вживати суворих заходів для дезінфекції в магазинах, введе вимірювання температури і зробить деякі інші кроки. Xiaomi також закликає клієнтів дотримуватися заходів безпеки і просить їхньої співпраці.

Раніше компанія закрила свої роздрібні магазини в Китаї і заявила, що цей захід необхідний для сприяння роботі з профілактики та боротьби з епідемією в Китаї. Призупинення виробничої діяльності на низці заводів у Китаї може призвести до утруднення виробничих процесів і дефіциту поставок кінцевих пристроїв, оскільки багато міст опинилися в закритому положенні. Xiaomi вже зіткнулася з нестачею компонентів. А чим довше фабрики залишаються закритими, тим більше це впливає на ситуацію і вносить невизначеність.

Xiaomi – далеко не єдина компанія, яка вирішила закрити частину свого бізнесу. Минулого місяця великі технологічні гіганти оголосили про тимчасове закриття всіх корпоративних офісів, виробничих підприємств і роздрібних магазинів по всьому Китаю. До таких компаній відносяться Apple, Samsung, Microsoft, Tesla і Google.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua