Samsung створює 150-Мп датчик для камер смартфонів


Samsung створює 150-Мп датчик для камер смартфонів

Компанія Samsung, за повідомленнями мережевих джерел, розробляє новий датчик зображення, який буде застосовуватися в камерах флагманських смартфонів.

Йдеться про сенсор, що налічує 150 млн пікселів. Стверджується, що в ньому буде реалізована технологія Nanocell, яка дозволяє отримувати яскраві знімки при слабкому освітленні.

У 2017 році Samsung представила технологію злиття пікселів Tetracell, яка формує групи розміром 2 & #215; 2 пікселя, змушуючи їх працювати як один великий піксель. Технологія Nanocell – це вдосконалена версія Tetracell, що формує групи 3 & #215; 3 пікселя. Завдяки їй дев’ять сусідніх пікселів об’єднуються в один великий піксель, дозволяючи захоплювати більш ніж удвічі більше світла в порівнянні з технологій Tetracell.

Повідомляється, що однією з перших компаній, які візьмуть на озброєння новий датчик зображення Samsung, стане Xiaomi. Крім того, виріб з’явиться в апаратах OPPO і Vivo.

Перші смартфони з камерами на базі проектованого сенсора вийдуть в четвертому кварталі нинішнього року. Очевидно, Samsung встановить цей датчик в майбутні флагманські апарати сімейства Galaxy S.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua