0 800 307 555
0 800 307 555

😷 В Італії знайшли ліки від коронавірусу - ЗМІ


😷 В Італії знайшли ліки від коронавірусу - ЗМІ

В Італії заявили про позитивний результат лікування хворих на коронавірус препаратом проти ревматоїдного артриту “Тоцілізумаб” (Tocilizumab) виробництва фармацевтичної компанії Roche.

Лікарні відправили запити в Італійську медичну агенцію (AIFA) про затвердження такого плану лікування.

Про це повідомив Вінченцо Монтесарчіо, фахівець із інфекційних захворювань у лікарні Котуньо в Неаполі, пише “Обозреватель” з посиланням на La Repubblica.

За його словами, упродовж вихідних, 14-15 березня, четверо пацієнтів, що надійшли в лікарню Котуньо в Неаполі з діагнозом COVID-19, отримували лікування протиартритним препаратом “Тоцілізумаб”.

Це стало наслідком наукового експерименту, протокол якого був схвалений на державному рівні. Загалом вже 11 осіб у Неаполі лікували не за призначенням згаданим препаратом, і результати вражають.

“Чотирьом пацієнтам у реанімації покращало. Щодо першого – ми чекаємо оцінки реаніматолога, перш ніж почати його екстубацію. У трьох із чотирьох хворих, які отримували “Тоцілізумаб”, починаючи з суботи ми отримали чудову відповідь на препарат. Вони не проходили інтенсивну терапію, але були госпіталізовані в досить тяжкому стані”, – поділився Монтесарчіо.

В інших лікарнях також підтвердили позитивний ефект засобу. У медустановах Прато і Козенце кілька людей, яких лікували “Тоцілізумабом”, почали видужувати.

Експеримент продовжили і в Апулії. “Деяким пацієнтам, інфікованим коронавірусом, вже почалося введення препарату “Тоцілізумаб”, який у Неаполі допоміг одужати трьом пацієнтам у реанімації”, – поділився глава регіональної цільової групи П’єрлуїджі Лопалко.

В інших регіонах також помітили швидке поліпшення стану хворих після приймання “Тоцілізумабу”. Компанія Roche видала майже 600 одиниць препарату в різні лікарні країни.

“Ідея народилася, тому що ми використовуємо імунотерапію в разі пухлин і знімаємо деякі побічні ефекти за допомогою “Тоцілізумабу”. Механізм, що лежить в основі розладу COVID-19, дуже схожий на механізм онкологічного лікування. Ми також поговорили з китайськими фахівцями, які вже лікували препаратом 21 пацієнта, і у 20 спостерігалося значне поліпшення”, – пояснив Паоло Асьєрто, президент Фонду меланоми.

“Препарат діє на ускладнення цього вірусу, тобто на запалення, яке створює COVID-19. Він знижує гіперактивність імунної системи, яка є причиною дихальної недостатності”, – додав він.

Відповіді від AIFA, чи можна офіційно застосовувати препарат як ліки від коронавірусу, поки не отримано, проте медики сподіваються, що вже найближчим часом “Тоцілізумаб” схвалять для масового використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua