Microsoft представила власний ресурс з актуальними даними про поширення Covid-2019


Microsoft представила власний ресурс з актуальними даними про поширення Covid-2019

Інформації про пандемію коронавірусу Covid-2019 дуже багато, вона часто розрізнена і не узгоджується між собою. Наукові установи та технологічні компанії намагаються боротися з цією проблемою, запускаючи власні ресурси, які дозволяють отримати актуальні та достовірні дані про поширення недуги. Свій сайт з інформацією про пандемію тепер запустила корпорація Microsoft.

Ресурс, на якому можна побачити онлайн-карту поширення вірусу Covid-2019 і останні дані про кількість заражених, розміщений на домені Bing — пошуковій системі, розробленій Microsoft. Тут збираються, систематизуються і регулярно оновлюються відомості від таких достовірних джерел, як Всесвітньої організації охорони здоров’я, центрів з контролю і профілактики захворювань США і Європейського центру профілактики і контролю захворювань.

На порталі можна дізнатися останню інформацію про кількість хворих, померлих людей і людей, які видужали, у всіх країнах, а також в кожній конкретній країні. Крім того, після натискання на ту чи іншу державу на інтерактивній карті сайт видає список актуальних новинних статей і відеоматеріалів, пов’язаних з поширенням Covid-2019 в регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua