😷 JPMorgan прогнозує глобальну економічну рецесію через пандемію


😷 JPMorgan прогнозує глобальну економічну рецесію через пандемію

Фінансова група JPMorgan очікує, що пандемія коронавірусу спричинить в економіках США і країн Європи глибоку рецесію, що буде відчуватися вже в середині літа.

Про це повідомляє Business Insider.

“Найбільший банк США очікує, що пандемія коронавірусу поглибить економіку США і країн Європи в глибоку рецесію вже цього літа”, – йдеться в повідомленні.

Прогнози JPMorgan значно змінилися протягом останніх тижнів, оскільки спалах коронавірусу поширився по всьому світу і став причиною гірших торгів на фондовому ринку протягом останніх десятиліть.

Згідно з прогнозами JPMorgan, економіка США скоротиться на 2% в першому кварталі і на 3% у другому, а економіка країн єврозони повинна скоротитися на 1,8% і 3,3% відповідно.

Читайте також: ФРС США екстрено знизила ставку майже до нуля через коронавірус

Як зазначається, спочатку спалах епідемії був недовгим, але руйнівним ударом для світової економіки, але останні події призвели до більш різкого скорочення світової економіки в першій половині року і початку нової глобальної рецесії.

Для того, щоб уникнути ще більш сильного удару для глобальної економіки, урядам необхідно вживати заходів стимулювання: обмеження стресу на фінансових ринках і підтримку споживчого попиту шляхом грошово-кредитної політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua