😷 ФРС США екстрено знизила ставку майже до нуля через коронавірус


😷 ФРС США екстрено знизила ставку майже до нуля через коронавірус

Федеральна резервна система скоротила процентні ставки практично до нуля, відновила скупку облігацій і задіяла інші заходи зі свого антикризового арсеналу, підключивши провідні світові центральні банки до підтримки глобальної економіки, що падає під натиском коронавірусу.

“Наслідки коронівирусу чинитимуть тиск на економічну активність в короткостроковій перспективі і є ризиком для економічного прогнозу. У світлі цих подій комітет вирішив знизити цільовий діапазон”, – повідомила ФРС. Американський центробанк знизив діапазон ключової ставки до 0,00-0,25% і повідомив про намір збільшити баланс як мінімум на $700 мільярдів у найближчі тижні, передає Рейтер.

“Комітет має намір утримувати цей цільовий діапазон доти, доки не буде впевнений у тому, що економіка витримала останні події і перебуває на шляху до досягнення максимальної зайнятості та орієнтиру цінової стабільності”, – повідомила ФРС і закликала банки використовувати ліквідні активи на трильйони доларів, накопичені після останньої фінансової кризи, для кредитування бізнесу і домашніх господарств.

ФРС і п’ять інших провідних центральних банків – Великобританії, Європи, Канади, Швейцарії і Японії – також скоротили вартість свопів, щоб полегшити надання доларової ліквідності фінансовим інститутам, які зіткнулися зі стресом на кредитних ринках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua